Moja oferta

Nie ma rzeczy niemożliwych ...

Nie ma czegoś takiego jak brak czasu

Istnieje tylko brak odpowiedniej organizacji ...

Jak wybrać odpowiedniego trenera personalnego?

Zgadza się powinien być sam swoją wizytówką - bo "jak Cię widzę tak Cię piszę". Czyli powinien być przykładem a zarazem motywacją do działań dla innych.

Ale "nie szaty zdobią człowieka" - trener, który umiał zmienić swoje ciało nie koniecznie umie pomóc innym. Bo każdy jest innym przypadkiem. I nie istotne jest to, że obok siebie stoją dwie osoby o tej samej wadze, wzroście i wieku.
Niestety niedoświadczeni trenerzy, którzy kierują się tylko książką nie praktyką właśnie stosują schematyczne podejście, które działa w 30% przypadków.
Odbierają tym Twój zapał i zaangażowanie a ty niczym królik doświadczalny po raz kolejny straciłeś czas.

Nie trać go już więcej i przyjdź tu gdzie efekty pracy są namacalne.

Co zyskujesz trenując ze mną

Trening personalny

Technika ćwiczeń odgrywa niezwykle istotną rolę w kształtowaniu wymarzonej sylwetki. Wiele osób, w tym nawet trenerzy popełniają masę błędów co degraduje sylwetki ich samych i przy tym ich podopiecznych, tworząc na ciele nie kształtne struktury mięśniowe, które np. w przypadku pleców zwiemy „garbem”. Najmniejsze szczegóły odgrywają ogromną rolę w wykonywaniu ćwiczeń. Poprawne prowadzenie kolan, akcenty i przytrzymania, odpowiednie długości kroków, ściągania łopatek i wiele innych detali…

Większość posługuje się schematami opisanymi w Internecie i książkach. Ja na ich bazie tworzę nowe, lepsze ćwiczenia, które modelują sylwetkę znacznie skuteczniej.

Trening personalny, który prowadzę ma największy wpływ na zmianę kształtu Twojego ciała. Każde ćwiczenie jest dobrane do Twoich indywidualnych potrzeb tak, aby wypracować i ukształtować te partie mięśni, które tego wymagają, zachowując odpowiednie proporcje i estetykę. Naszym zadaniem jest stworzenie proporcjonalnej sylwetki, która ma przykuwać uwagę zawsze kiedy gdzieś się pojawisz. Masz być najlepszą wersją samego/ej siebie.

A ja z wielką przyjemnością o to zadbam, bo to moja pasja.

Plan treningowy

Ciało każdego człowieka wymaga innej korekty. Zwykle osoba, która się do mnie zgłasza wie co chce zmienić. Zapewniam, że może liczyć na moją opinię i sugestie tego, jak ja widzę poprawę proporcji takiej sylwetki. Bo przecież w tym właśnie jestem specjalistą…

Ułożony program treningowy ma również wielki wpływ na zmianę kształtu Twojego ciała. Każde ćwiczenie jest dobrane do Twoich indywidualnych potrzeb na podstawie rozmowy i zdjęć. Naszym celem jest wypracować i ukształtować te partie mięśni, które tego wymagają , zachowując odpowiednie proporcje i estetykę. Zachęcam do wysyłania mi krótkich filmików jak wykonujesz obecnie ćwiczenia.

Z miłą chęcią skoryguję i poprawię Twoją technikę wykonywania ćwiczeń.

Plan żywieniowy

Indywidualny plan żywieniowy jest jedną z najważniejszych części Twojego sukcesu. Ponieważ "jesteś tym co jesz". Ale kto powiedział, że to co jesz u Bart'a może być monotonne i nie smaczne? Ryż, kurczak i brokuł? - oj nie.. nie u mnie. Chociaż jak masz ochotę możemy to wprowadzić do Twojego planu...

Wszystkie nasze mięśnie są pokryte skórą. A między skórą a mięśniami kryje się tłuszcz. Przykrywa on kształt naszych mięśni. Aby je odkryć - a więc aby odkryć całą pracę i to co już ukształtowaliśmy bądź właśnie kształtujemy musimy zejść do odpowiedniej, zdrowej ilości tkanki tłuszczowej na ciele.

no diet no abs

Na szczęście Plan Żywieniowy By Bart to nie ciężka i smutna dieta ale styl życia, który na pewno polubisz. Znajdziesz tam smaki odpowiednie dla siebie ponieważ program jest dopasowywany do Twoich upodobań.

Aby zrozumieć potrzeby drugiej osoby trzeba umieć postawić się na jej miejscu…

Opieka i konsultacje

Podejmuję współpracę tylko z osobami, które chcą zrobić metamorfozę - czyli pracuję na konkretny efekt, traktując naszą współpracę wyłącznie całościowo.

Nie układam diety dla diety czy treningu dla treningu. Nie prowadzę też jednorazowych konsultacji - porad. Swoją wiedzę i doświadczenia trzymam dla osób ściśle współpracujących ze mną. Oczywiście pierwsza rozmowa ustalająca ewentualną możliwość współpracy i Twoje potrzeby musi się odbyć i jest wręcz wskazana.

Zatem osoba, która zdecyduje się na pełną współpracę ze mną może liczyć na to, że zarówno dieta jak i trening będą ciągle modyfikowane w zależności od bieżących potrzeb.

Konsultacje nie będą miały końca ponieważ Twój progres jest również moją kolejną wizytówką.

Moim zadaniem jest poświęcić Ci tyle czasu, ile będzie niezbędne, abyśmy razem osiągnęli wyznaczony przez Ciebie cel. Podejmując współpracę ze mną przekonasz się jak często analizuję postępy i wprowadzam zmiany do naszego programu.

Sądząc po efektach moich podopiecznych, których może już widziałeś a nawet poznałeś możesz być pewny, że kontaktu ze mną nie zabraknie.

Określmy Twój priorytet !

Redukcja tkanki tłuszczowej

Wbrew pozorom, to nie odchudzanie z kilogramów. Waga stanowi tu mały punkt odniesienia ale najważniejsze są obwody ciała i ocena grubości skóry. Bardzo pomocna w analizie progresu będzie moja ocena i zdjęcia porównujące.

Pracujemy tu nad detalami tworząc sylwetkę proporcjonalną. Dążymy do tego aby ciało było estetyczne i zgrabne z zachowaniem niskiego poziomu tkanki tłuszczowej na poziomie zdrowia.

Ciało ma być piękne nie tylko w ubraniu ale również w bikini. Kluczowe jest ułożenie odpowiedniej proporcji między dietą a treningiem aby utrzymać jak najwięcej masy mięśniowej.

Odchudzanie

Proces w którym spadek wagi będzie nieodłącznym elementem obok malejących obwodów ciała. Spadki masy ciała nie mogą być jednak zbyt gwałtowne ponieważ gdy tak się dzieje nie tylko źle wpływamy na układ hormonalny ale tracimy również zbyt dużo masy mięśniowej poprzez źle ułożoną "dietę"... Najczęściej dodatkowo prowadząc do efektu JOJO.

Fit Body i utrzymanie sylwetki

Efektem końcowym metamorfozy u mnie jest AESTHETIC FIT BODY

Aby wszystko poszło zgodnie z moją myślą takie ciało trzeba utrzymywać w formie.
Na szczęście nikogo nie porzucam i nie zostawiam. Po uzyskaniu efektu na który pracowaliśmy przekazuję niezbędną wiedzę do tego jak utrzymać taką sylwetkę.

Utrzymanie sylwetki FIT jest prostsze gdy słuchasz rad Bart'a. Pokaże Ci jak nie wiele trzeba by cieszyć się już zawsze taką sylwetką gdzie podczas świąt czy imprez integracyjnych nie będziesz musiał/a niczego sobie odmawiać.

Rekompozycja sylwetki

Dla osób, którym nie wystarcza by wyłącznie być szczupłym ale dążą do sylwetki FIT - wysportowanej i zachowując zdrowy i estetyczny wygląd. Skupiamy się tu głównie na zmianie proporcji sylwetki, redukując poziom tkanki tłuszczowej następnie lekko zwiększając masę mięśniową zwracając szczególną uwagę na konkretne partie ciała.

Budowa masy mięśniowej

Nie jest to proces w którym waga ma iść szybko i bez końca do góry, gdyż w ten sposób zyskujemy zbyt duży przyrost tkanki tłuszczowej w stosunku do tkanki mięśniowej.

Aby proces budowania masy mięśniowej przechodził w odpowiedni sposób niezwykle ważny jest odpowiedni bilans między treningiem siłowym a dietą. Wzrost masy ma być powolny. Wówczas na pewno możemy być spokojni że kolejne kilogramy na wadze to masa mięśniowa pod warunkiem że trening jest odpowiednio ułożony.

Metamorfoza ciała

To zaledwie część efektów mojej pracy. Możesz stać się również motywacją dla innych dołączając do Bart Teamu.
Teraz spoglądając na wybrane osoby myślisz sobie - "Ja też tak chcę!".

Możesz! Nic nie stoi na przeszkodzie. A tutaj znajdziesz namacalne efekty współpracy ze mną.