O mnie

Trener personalny Bart

Poczucie wartości – gdzie jest jego początek?
Wszystko zaczyna się od tego jak czujemy się w swojej skórze.

Większość z nas jest tak skonstruowana, że swoją pewnością siebie i zadowoleniem buduje poczucie własnej wartości. Jestem trenerem, który zmienia ludzi nie tylko fizycznie. Staram się również odbudować ich własne JA. Za pomocą modyfikacji sylwetki, która ma kluczowy wpływ na to jak się ze sobą czujesz chcę abyś przełożył/a to na sukcesy w swoim życiu. To ciekawe ale jeżeli podobasz się sobie zaczynasz czuć, że żyjesz... że możesz więcej... że istniejesz Tu szczęśliwy/a. aż chce się bardziej żyć :)

Prawdziwym Trenerem – Coach’em nie zostaje się po szkoleniach czy kursach. Mogą one jedynie dopełnić naszą wiedzę… Nie wystarczy książkowe podejście do treningów i setki artykułów przeczytanych w Internecie. Doświadczenie zdobyte jedynie na bazie własnych postępów też nie wystarcza. Prawdziwy trener zdaje sobie sprawę z odmienności ludzkich ciał dzięki czemu jest w stanie dopasować odpowiedni trening oraz plan żywieniowy do indywidualnych potrzeb danej osoby. Doświadczenie, które zdobył podczas pracy nad różnymi ludźmi pozwala mu kontrolować rezultaty i reagować w odpowiednim momencie.

Czy ja właśnie takim trenerem jestem?
Zapytaj osób, które ze mną współpracowały lub po prostu poznaj BART'a.

Nie stosuje uniwersalnych diet i oklepanych treningów. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie zapewniając przy tym maksimum uwagi najmniejszym szczegółom. Pewna baza oczywiście jest jednakowa dla wszystkich ale korzystam z niej tylko przez chwilę… Zawsze powinno się zacząć od podstaw jeżeli chcemy wejść na wyższy level i poznać dobrze potrzeby podopiecznego. Wszystko po to aby trening był skuteczny a ciało rozwijało się w prawidłowym kierunku i optymalnym tempie.

Zasady sukcesu metamorfozy

Moja praca, Twój trening

Ja zmieniłem swoje ciało. Teraz pomagam to osiągnąć innym i robię to z wielką pasją. Trenuje zarówno mężczyzn jak i kobiety, ludzi w różnych przedziałach wiekowych. Bez względu na to czego oczekujesz od treningów jestem w stanie Ci to zapewnić. Wykorzystaj swój czas dobrze. Zdaj się na moje doświadczenie, powierz mi Twój trening i poczuj na własnym ciele efektywność tej współpracy.

Droga do trenera

Z aktywnością fizyczną mam do czynienia od najmłodszych lat. Ukończyłem szkołę baletową, w której zacząłem uczyć się swojego ciała i kształtowania sylwetki.. Zawodowo tańczyłem ponad 12 lat. Jednocześnie starałem się wprowadzić wg własnych doświadczeń trening siłowy. Robię to do dziś, już ponad 10 lat, dla uzupełnienia pełnej proporcji sylwetki estetycznej. Od zawsze uważałem, że trening siłowy, podczas którego pracujemy nad każdym poszczególnym mięśniem jest niezbędny do stworzenia kompletnej sylwetki.

Podczas mojej wieloletniej pracy nad sobą dotarłem do momentu, w którym chciałem podzielić się zebraną wiedzą i doświadczeniem poprzez prowadzenie treningów. Spośród wielu rzeczy które się nauczyłem wiem na pewno, że w doskonaleniu swojej sylwetki nie ma rzeczy niemożliwych i nigdy nie jest za późno.

BIO

Zwą mnie Bart.

Pochodzę z niewielkiej miejscowości położonej w górach Izerskich gdzie każdego dnia przez 11 lat pokonywałem kilometry po górach by dotrzeć do domu czy szkoły. W młodym wieku rodzice wysłali mnie do szkoły Baletowej w stolicy. Nie byłem zadowolony bo kierowałem się stereotypami... Dziś jednak wiem, że gdyby nie to nigdy nie zostałbym odmiennym Trenerem... To bardzo zmieniło moje życie.

Po dziewięciu latach szkoły Baletowej ukończonej dyplomem postanowiłem rozpocząć pracę w Bałtyckim Teatrze Tańca - Operze Bałtyckiej w Gdańsku. 3 lata pojawiałem się na deskach teatru występując w wielu ciekawych rolach. Jednakże czegoś mi ciągle brakowało. Zastanawiało mnie to dlaczego przez cały ten okres nie opuściłem (nawet podczas kontuzji wykluczającej chód na 2 miesiące) jednego miejsca - siłowni - trening tańca, praca nad sylwetką i gimnastyką były dla mnie ważne, jednakże praca nad własnymi niedoskonałościami związanymi z muskulaturą drobnego człowieka była najważniejsza. Nie było dnia abym odpuścił. Ciągłe analizy i chęć osiągnięcia celu - sylwetki " greckiego boga" nie dawało mi spokoju... Moją motywacją w tym czasie był legendarny król kulturystyki - Arnold Schwarzenegger.

Obecnie

Obecnie przebywam i pracuję w Warszawie ale wtajemniczeni wiedzą, że potrafię działać cuda nawet na odległość - online. Jako trener personalny czuję się spełniony tylko wtedy gdy moi podopieczni osiągają wymarzoną sylwetkę, widzę ich uśmiech i zadowolenie jak nigdy. Cieszę się, że mam możliwość pomagać innym w realizacji ich własnych marzeń - często nieosiągalnych bez mojej pomocy.

Realizując marzenia innych jednocześnie nie zaprzestaje pracy nad własnym ciałem. To dla mnie również priorytet być wizytówką samego siebie. Jako uczestnik zawodów sylwetkowych - Sylwetki Plażowej IFBB udaje mi się utrzymać w top 6 Polski.

Wzoruje się na topowych zawodnikach sylwetki plażowej PRO USA.

Dla czego możesz mi zaufać?

1

Doświadczenie

Od kilku lat z powodzeniem realizuję plany udoskonalania sylwetek wśród moich klientów. Solidne podstawy aby zacząć pracować nad innymi dało mi przeszło 10 lat profesjonalnej pracy nad własnym ciałem. Jednak to współpraca z różnymi osobami pozwoliła mi zgromadzić najwieksze doświadczenie.

2

Rezultaty

Efektem mojej pracy są dziesiątki przemian, zarówno ciała jak i stylu życia. Najlepiej świadczą o tym historie zamieszczone w portfolio oraz zadowolenie klientów wyrażone opiniami. Swoich podopiecznych prowadzę w sposób pozwalający na uzyskiwanie najwyższych wyników.

3

Zaangażowanie

Kiedy praca jest jednocześnie pasją swobodnie można zagwarantować pełne oddanie dla każdego z osobna. Nic mnie bardziej nie satysfakcjonuje od radości osób, które powierzyły mi z opiekę nad swoim ciałem. Za każdym razem mobilizuje mnie to do wytężenia wszystkich siły by pomagać kolejnym osobom.